Zapytaj o wolny termin!

693 606 214

kontakt@kawoj.pl

 

Możesz skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy.


Fotografia i wideo filmowanie. Make up

FAQ

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Świeżość, kreatywność, innowacyjność, dyspozycyjność i mobilność. To jedne z najważniejszych cech, które charakteryzują nasz duet.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza oferta jest świeża i bardzo okazjonalna, z racji wchodzenia na rynek mamy do zaproponowania niepowtarzalną ofertę. Chcemy się realizować i spełniać nasze marzenia i pasję, jaką jest uwiecznianie najpiękniejszych chwil w życiu.

Jaki zakres godzin pracy obejmuje nasza usługa?

Pracujemy od przygotowań w domu Państwa Młodych do oczepin (około 01:30 w nocy).

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Jesteśmy nowi na rynku weselnym, ale to nie wyklucza nas z bycia konkurencyjnymi. Mamy świeże, innowacyjne pomysły, które chętnie zaproponujemy naszym klientom.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

W naszej pracy lubimy kontakt z naszymi klientami, a także podejmowanie kolejnych nowych wyzwań, które pozwalają nam za każdym razem udowadniać, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na wysokiej jakości nowoczesnych kamerach cyfrowych. Nagrywamy w jakości 4K. Dodatkowo mamy kamerkę GoPro8, dzięki czemu możemy filmować na wysokiej rozdzielczości stosując kreatywne ujęcia.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Technologia pozwala na to, aby kreatynie i ze świeżością uwiecznić Wasze wyjątkowe chwile. Najważniejsze jest to, kto jest operatorem, i kto prowadzi kamerę czy aparat.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Jest nas dwójka – mąż i żona. W takim składzie pracujemy dyskretnie i fachowo realizując materiał.

Jak ubieramy się na wesele?

Na każde zlecenie ubieramy się wygodnie, ale odpowiednio do sytuacji, aby nie odznaczać się od pozostałych uczestników wydarzenia. Przez co lepiej nam się wtopić w tłum i pozostać niezauważalnym, aby zapewnić komfort i swobodę wszystkim gościom weselnym.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Gotowe zdjęcia udostępniamy w formie cyfrowej poprzez Chmurę ze spersonalizowanym linkiem zabezpieczonym hasłem. Materiał oddajemy również na indywidualnie zaprojektowanym, eleganckim nośniku pendrive w etui.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Podobnie jak film, gotowe zdjęcia udostępniamy w formie cyfrowej poprzez Chmurę ze spersonalizowanym linkiem zabezpieczonym hasłem. Materiał oddajemy również na indywidualnie zaprojektowanym eleganckim nośniku pendrive w etui.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Staramy się ukończyć pracę nad materiałem jak najszybciej, ale dajemy sobie czas do 90 dni, aby dopracować każdy szczegół filmu lub zdjęć

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, posiadamy aktualne uprawnienia do wykonywania zdjęć i filmów w obiektach sakralnych na terenie całej Polski.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Tak, posiadamy wszelkie uprawnienia do obsługi tego sprzętu.

Jaki jest styl naszej pracy?

Staramy się dopasować do oczekiwań klienta. Podczas konsultacji, które proponujemy przed podpisaniem umowy jesteśmy w stanie poznać styl, gust i szczegóły pomysłu na realizację czy to wesela, ślubu lub innego wydarzenia. Wtedy opisujemy nasze pomysły, sugestie, a także przedstawiamy jak my to widzimy i czy jesteśmy blisko oczekiwań naszego Klienta.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Żadna pogoda nam nie straszna. Jeśli naszym Klientom nie przeszkadza ostry poziomy deszcz, grad, chaszcze i błoto – to dlaczego my mielibyśmy mieć coś przeciwko?

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Dysponujemy najjaśniejszymi obiektywami na rynku, które zapewniają niesamowitą jakość obrazu. Kamery, którymi realizujemy materiał, jak i aparaty dobrze znoszą nawet egipskie ciemności.

Jeśli nie uzykałeś/aś odpowiedzi na interesujące Cię pytanie – możesz nam je zadać poniżej!