Zapytaj o wolny termin!

693 606 214

kontakt@kawoj.pl

 

Możesz skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy.


Fotografia i wideo filmowanie. Make up

O Nas

Foto Film Artists

Witamy serdecznie na naszej stronie! Jesteśmy młodym ambitnym duetem, który chciałby zaproponować Państwu nowy wymiar świadczenia kompleksowo usług Foto&Film. Każde nowe zlecenie traktujemy indywidualnie, personalizujemy każdy aspekt realizacji najważniejszych dla Was chwil, dzięki czemu mamy możliwość stworzyć niepowtarzalne dzieło które oddajemy na Wasze ręce, każdy nawet najmniejszy szczegół zestawu który wybierzecie jest starannie przygotowany, aby tworzyć niezapomnianą pamiątkę po którą będzie można sięgać przy każdej okazji. Mamy wiele innowacyjnych i kreatywnych pomysłów, aby odkrywać piękno każdej chwili na którą nas zaprosicie.


Nie pozostaje nam nic innego jak do zaproszenia Was do skorzystania z naszych usług, i i dania nam szansy do tego byśmy udowodnili, że inwestując w nas nie zawiedziecie się, i że dyskretnie i profesjonalnie zrealizujemy każde przedsięwzięcie.


W opisach można napisać wszystko i zdjęcia poglądowe czy filmiki nie oddają całego naszego spektrum i naszych możliwości, jesteśmy w pełni mobilni i dojeżdżamy niemal wszędzie działamy na terenie całej Polski i Europy. Niestraszne nam żadne wyzwanie. Jesteśmy gotowi do działania.


Napisz i przekonaj się jak działamy i jak możemy pomóc uwiecznić Wasze najpiękniejsze chwile.

Make Up Artist

Nazywam się Katarzyna Mazur. Odkrywanie piękna drugiej osoby to moja pasja. Wiem, że każdy człowiek jest piękny w środku, jak i na zewnątrz. Istotne jest, aby wydobyć to dobrze dobranym makijażem. Nie zależy mi na przemalowaniu, lecz tylko na podkreśleniu wszystkich walorów urody. Tak, aby zachować naturalne piękno osoby, która do mnie przychodzi. Ukończyłam szkołę makijażu oraz inne warsztaty. Między innymi u takich wizażystów jak: Joanna Ferdynus-Gołuszko, Magda Pieczonka i Kasia Zaremba. Pracuję przy różnych wydarzeniach takich jak śluby, sesje zdjęciowe, teledyski. Prowadzę warsztaty i kursy z zakresu makijażu. Po więcej zapraszam do zakładki Make Up.